Anahi una Diva
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Annie
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Poncho : "Imel sem samo dve punci"

Go down 
AvtorSporočilo
TinkerBell*
Admin
Admin
TinkerBell*


Število prispevkov : 93
Join date : 03/04/2009

Poncho : "Imel sem samo dve punci" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poncho : "Imel sem samo dve punci"   Poncho : "Imel sem samo dve punci" EmptyPet Apr 03, 2009 8:55 pm

Alfonso Herrera je imel samo dve punci. Z Dulce Marío sta bila par dve leti, s Claudio Álvarez sta se hitro razšla, v dobro prijateljico Anahí pa se ni nikoli zaljubil.


Poncho : "Imel sem samo dve punci" 20076244291189064669bl4e

25-letni igralec in pevec Alfonso Herrera je imel, odkar je postal slaven, samo dve punci: "Eno resno, Dulce Marío, s katero sva bila par kar nekaj časa. Skupaj sva bila dve leti, potem pa sem se zaljubil v Claudio Álvarez. Bilo je lepo in kratko obdobje, užival sem, a se je hitro končalo."

Poncho je dejal, da je v imenu ljubezni zmožen narediti popolnoma vse: "Ko se zaljubim, sem vznemirjen, ker vidim dekle in si rečem: vau!, ko jo pogledam v oči. Zaradi ljubezni sem zmožen narediti popolnoma vse in sem potrpežljiv. Vzpostavim ravnotežje med delom in zasebnim življenjem."

Razkril je še, da čarom svetlolase Anahí ni nikoli podlegel, a dodal, da sta zelo dobra prijatelja. Mladenič je tudi povedal, da dekleta, v katera se je zaljubil, niso niti malo podobna njegovi mami
Nazaj na vrh Go down
https://anahi-una-diva.slovenianforum.com
 
Poncho : "Imel sem samo dve punci"
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi : "Mogoče bo poroka že letos"
» Anahi in Poncho : "Nova frizura"

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi una Diva :: RBD :: RBD novice-
Pojdi na: